in , ,

Bu Yaz Saten Kıyafetler Moda, Peki Saten Nasıl Giyilir ?

Saten severlere müjde! Bu sezon saten günlük bir kıyafet olarak karşımıza çıkıyor. Athleisure akımının eşofmanlarıyla, dökümlü bir elbisenin kumaşında görmek mümkün. Markalar da bu sezon koleksiyonlarına saten parçalar eklemeyi ihmal etmiyor. İşte satenin yazın nasıl giyileceğinin yolları…

#1 Parlak kundura

Genelde 5 çayında ya da bahçe partilerinde giymek için kullanılan güzel pastel saten elbiselere parlak kundura tarzı ayakkabılar ekleyerek modern bir güncelleme yapabilirsiniz. Dilerseniz beyaz bilek çorapla birlikte de kullanabilirsiniz.

#2 Altın zincir ekle

Kısa ve kalın altın zincir ile giyildiğinde en mükemmel satenler bile modern günlük bir hava kazanır.

#3 Beyaz t-shirt ile giyin

Cindy Sherman'ın kendi portreleriyle basılmış bir Undercover kalem etek ya da dar kaygan bir elbise giyseniz  bile top ya da slim fit şeklinde bir beyaz tshirt geleneksel gece kıyafetlerini gündüz basitliğine dönüştürmek için mükemmel bir yoldur.

#4 Athleisure ile tam gaz dışarı

Sayısız tarzların arasından athleisure uzun bir süre kalacağa benziyor. Şimdi eşofman takımlarından atletlere kadar parıltılı kumaşlarla geliyor. Balenciaga’yla hayatımıza giren ugly sneakerlarla kombinleyerek son derece trend olacağınızdan emin olabilirsiniz.

#5 Kot takım

Denimin günlükleştiremeyeceği bir parça yok.  Saten parçanızı denimle kombinleyerek gündelik bir tarza eşitleyin.

Via: Pembenar

Ne düşünüyorsun ?

28 puan
Oy Düşük oy

Total votes: 0

Oylar: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Düşük oy: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir cevap yazın

Dünya Kupasına Kadın Taraftarlar Damga Vurdu!

Kadın sürücü kiraladığı Ferrari'yi hurdaya çevirdi